Grootste banenmarkt regio op 24 juni

De Banenmarkt Rijk van Nijmegen biedt je als werkgever de ideale gelegenheid om snel contact te leggen met mogelijke kandidaten. Ook is er ruimte om je bedrijf te promoten én te netwerken. De zomereditie zal plaatsvinden op 24 juni 2025. Noteer ‘m alvast in je agenda!

Banenmarkt Rijk van Nijmegen

Een groot voordeel van de banenmarkt is het persoonlijke contact. Werkzoekenden zijn sneller geïnteresseerd in een werkgever die ze in het echt ontmoeten. Niet zo gek toch? De Banenmarkt Rijk van Nijmegen trekt per keer circa 250 bezoekers. We nodigen per editie circa 30 regionale werkgevers uit om deel te nemen als standhouder. Als werkgever ontmoet je dus in een korte tijd veel kandidaten die een nieuwe uitdaging zoeken. Misschien zit er een mooie match tussen voor de vacatures van jullie bedrijf!

Reacties van vorige bezoekers:

  • “Werkgevers dachten actief mee en gaven tips buiten hun bedrijf om.”
  • “Ik zie weer mogelijkheden!”
  • “Ik heb een concrete afspraak met een werkgever gemaakt.”
  • “Fijne gesprekken, goeie adviezen, positieve benadering.”
  • “Telefoonnummers en emailadressen genoteerd, ik ga in actie!”

Meedoen als werkgever

Op de Banenmarkt Rijk van Nijmegen ben jij het visitekaartje voor jouw bedrijf. Denk na welke vacatures je open hebt staan en hoe je jouw bedrijf op een leuke manier presenteert. Met een actieve en betrokken houding kom je een heel eind. Nodig kandidaten uit om kennis te maken, stel vragen en laat zien dat je interesse hebt in hun achtergrond en waar ze goed in zijn. Vertel hoe het is om in jullie bedrijf te werken. Hoe is de sfeer en wat geeft jullie werkplezier?

Na afloop van de banenmarkt heb je een lijst met potentiële nieuwe werknemers, waarmee je natuurlijk contact opneemt voor een vervolggesprek!

Datum
Dinsdag 24 juni 2025

Locatie
Dit wordt nader bekend gemaakt.

Heb je vragen?
Aanmelden is op dit moment nog niet mogelijk. Heb je vragen over banenmarkt? Stuur een mailtje naar info@wspnijmegen.nl t.a.v. Marielle Thomas en Jory Thunnissen.