Team adviseurs

Adviseurs met kennis van uw branche

Onze adviseurs zetten zich in voor werkgevers, ondernemers, social enterprices en re-integratiebureaus in de branches Horeca & Detailhandel, Zorg & Welzijn, Bouw & Techniek, Zakelijke dienstverlening, Groen, Onderwijs, Overheid en ICT.

Anne Pet

Detailhandel
& Horeca

06 11 315 273

Anne.Pet@uwv.nl

Bob Overkamp

IT, Zakelijke dienstverlening,
Social enterprices, Agrarisch

06 29 643 377

Bob.Overkamp@uwv.nl

Mariska de Wit

Bouw & Techniek,
Groen, Transport

06 15 947 572

Mariska.deWit@uwv.nl

Titus Coehorst

Bouw, Beveiliging,
Binnenvaart

06 25 521 098

Titus.Coehorst@uwv.nl

Karin Moonemans

Zorg & Welzijn,
Defensie

06 46 847 853

Karin.Moonemans@uwv.nl

Stefan Giesbers

Transport & Logistiek,
Techniek

06 11 863 605

Stefan.Giesbers@uwv.nl

Nienke Helmond

Horeca, Welness,
Overheid

06 11 249 518

Nienke.Helmond@uwv.nl

Allard Wagensveld

Zakelijke dienstverlening,
Onderwijs, Re-integratie

06 46 854 273

Allard.Wagensveld@uwv.nl

Marielle Thomas

Zorg & Welzijn, Catering, Schoonmaak, Toerisme, Recreatie

06 11 036 322

Marielle.Thomas@uwv.nl

Jory Thunnissen

Matchingteam

Jory.Thunnissen@uwv.nl

Suzan de Boer

Matchingteam

Suzan.deBoer@uwv.nl

Jaap Thissen

Matchingteam

Jaap.Thissen@uwv.nl

Petra Hellenbrand

Matchingteam

Petra.Hellenbrand@uwv.nl

Jan-Willem Brandt

Leerwerkloket

JanWillem.Brandt@leerwerkloket.nl

Ieke van der Burgt

Administratie

Ieke.vanderBurgt@uwv.nl